Knight Asistan Nedir?
Knight Asistan Tarih : 16 Mayıs 2019 - Saat : 01:42:38

Nedir?

Öncelikle Knight Online, Metin2 vb. oyunlarda oyunculara kolaylık sağlamak için yazılmış bir programdır.

Ne işe yarar?

Belirlediğiniz komutları oyuna sanki sizmişsiniz gibi göndererek zamandan, maddi yönden tasarruf etmenizi sağlar.Oyun özelliklerini diğer oyunculardan daha hızlı kullanarak tüm oyunculardan bir adım önde olmanızı sağlar.Örneğin bir mana arası maksimum 21 kez minör basabilecekken yazdığımız komutlar ile sınırsız minör basma seviyesine sahip olursunuz.

Diğer yazılımlardan farkı nedir?

Knight Asistan Koxp, Bot vb. programlar gibi oyun modüllerine müdahale etmez ve dolayısıyla anti hile sistemlerinin anti virüs programları gibi sezgisel olarak taraması olmadığı için programımız yakalanmaz.

Ekstra olarak her müşterimiz için ayrı dll dosyaları ve farklı isimlerde exeler oluşturarak takibi imkansız hale getirmekteyiz.Bu yöntemle zincirleme hesap blokelerini kaldırmayı amaçlıyoruz.

Ayrıca:

Diğer fiziksel butonlar, yazılımlar gibi fahiş fiyatlara satışı yok. 🙂


Hakkımızda


Yıllarca Knight Online, Metin2 gibi moba ve pvp oyunlarda oynamış deneyimli oyuncular olarak hazırladığımız makroları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bildiğiniz tüm makroları unutun. :)

Son Yenilikler


Logları İncele
Programımıza yeni katılan bu özellik ile logları inceleyerek kullandığınız makronun hangi saatte neler yaptığını açıkça öğrenebilirsiniz. Hazırladığımız fonksiyonlar ile size PM gelip...
Proxy
Proxy seçimi ve eklenmesi ile farklı iplerden giriş yapın ve tam bir gizlilik sağlayın.

İletişim


Knight Asistan Makro Yazılım
Halkapınar, 1202/8. Sk. No:8, 35110
Konak - İzmir
Yasal Yazışma
[email protected]